Úřední deska

Příjem elektronických dat elektronickou podatelnou dle § 4, bodu 4kancelářského řádu

Elektronické adresy elektronické podatelny:

E-mailová adresa podatelny: podatelna@exekutormb.cz

Datová schránka: yiu6rt7

Datové formáty přijímaných dokumentů: Dle vyhlášky č. 194/2009 Sb. a příslušných novel.

Maximální přijímaná velikost jedné elektronické zprávy: 10 MB

Způsob přijímání zpráv na technickém nosiči dat: Příjem zpráv je možný na CD disku, DVD disku a USB disku.

Zástupce  exekutora v době dlouhodobé nepřítomnosti dle § 16 zákonač. 120/2001 Sb., exekučního řádu (nemoc, dovolená atd.): Mgr. Simona Kiselová,Exekutorský úřad Karviná, K.Śliwky 125/20, 733 01Karviná-Fryštát.

Typ souboru Soubor Velikost
soubor typu "pdf" Dražební vyhláška 172 Ex 223/17-55, Petr Tippelt, zveřejněno 5. 3. 2021 211.9 kB

vše | A | B | C | F | H | J | K | L | P | Š | T | V | W

Adresát Adresa Datum posledního dokumentu
Adamcová Lada Jilemnického 1030, 293 01 Mladá Boleslav 5.5.2021
Adamec Jan Husovo náměstí 23/1, 289 22 Lysá nad Labem 5.5.2021
Aim Jaroslav U Stadionu 265, 293 01 Mladá Boleslav 10.6.2020
Bílý Michal Zdislavy z Lemberka 346, 471 25 Jablonné v Podještědí 24.10.2019
Bokštefl Antonín Dobiášova 857/8, 460 06 Liberec VI-Rochlice 6.5.2021
Brunovská Ivona Generála Mrázka 3778/6, 466 01 Jablonec nad Nisou 6.5.2021
Chalupníček Miloš Žižkova 210, 289 03 Městec Králové 7.5.2021
Chalupníček Miloš Žižkova 210, 289 03 Městec Králové 7.5.2021
Chládek Simon Československé armády 1665, 535 01 Přelouč 6.5.2021
Cigánik Jan Antala Staška 2059/80b, 140 00 Praha 4 - Krč 5.5.2021
Filová Marie Bezručova 1055, 511 01 Turnov 7.5.2021
Franková Lucie Dobranov 1, 471 21 Dobranov 13.4.2021
Holubová Pavla Jiřího náměstí 20/1, 290 01 Poděbrady I 6.5.2021
Houžvičková Jana Karla Čapka 245, 417 42 Krupka - Maršov 6.5.2021
Jeník Miloslav Masarykovo náměstí 40, 547 01 Náchod 13.4.2021
Kmeťo Zdeněk Palackého 280, 463 65 Nové Město pod Smrkem 6.5.2021
Konečný Jaroslav Komenského náměstí 61, 293 01 Mladá Boleslav I 5.5.2021
Konečný Jaroslav Komenského náměstí 61, 293 01 Mladá Boleslav I 13.4.2021
Laskoš Petr Husovo náměstí 23/1, 289 22 Lysá nad Labem 23.4.2021
Linka Luboš Višňová 184, 464 01 Višňová 7.5.2021
Peřinová Michaela Horovo náměstí 1420/4, 180 00 Praha 8 - Libeň 6.5.2021
Pešta Martin Josefodolská 136, 293 01 Mladá Boleslav - Debř 5.5.2021
Pilařová Lucie Dobrovická 34, 294 73 Brodce 6.5.2021
Puchýř František Náměstí Republiky 193, 472 01 Doksy 6.5.2021
Smrček Marek Andělohorská 416, 463 31 Chrastava 6.5.2021
Šrajer Ondřej Československé armády 408/51, 500 03 Hradec Králové 6.5.2021
Svoboda Ivan Husova 165/5, 602 00 Brno - Staré Brno 7.5.2021
Týr Pavel Havlíčkova 698/11, 415 01 Teplice - Trnovany 6.5.2021
Týr Pavel Havlíčkova 698/11, 415 01 Teplice - Trnovany 6.5.2021
Věrný Jan Náměstí Míru 22, 471 25 Jablonné v Podještědí 6.5.2021
Wolf Vladimír Třída Josefa II. 80, 542 26 Horní Maršov 5.5.2021