Úřední deska

Příjem elektronických dat elektronickou podatelnou dle § 4, bodu 4kancelářského řádu

Elektronické adresy elektronické podatelny:

E-mailová adresa podatelny: podatelna@exekutormb.cz

Datová schránka: yiu6rt7

Datové formáty přijímaných dokumentů: Dle vyhlášky č. 194/2009 Sb. a příslušných novel.

Maximální přijímaná velikost jedné elektronické zprávy: 10 MB

Způsob přijímání zpráv na technickém nosiči dat: Příjem zpráv je možný na CD disku, DVD disku a USB disku.

Zástupce  exekutora v době dlouhodobé nepřítomnosti dle § 16 zákonač. 120/2001 Sb., exekučního řádu (nemoc, dovolená atd.): Mgr. Simona Kiselová,Exekutorský úřad Karviná, K.Śliwky 125/20, 733 01Karviná-Fryštát.

Typ souboru Soubor Velikost
soubor typu "pdf" Oznámení a výzva pro věřitele 172 Ex 39/20-135 povinný Aleš Černý, vyvěšeno dne 22.12.2020 72.9 kB
soubor typu "pdf" Usnesení o příklepu 172 Ex 39/20-133 Aleš Černý, vyvěšeno 21.12.2020 112.5 kB

vše | A | B | Č | D | E | H | J | K | M | N | P | R | Š | V

Adresát Adresa Datum posledního dokumentu
Adamcová Lada Jilemnického 1030, 293 01 Mladá Boleslav 22.2.2021
Adamec Jan Husovo náměstí 23/1, 289 22 Lysá nad Labem 22.2.2021
Aim Jaroslav U Stadionu 265, 293 01 Mladá Boleslav 22.2.2021
Aim Jaroslav U Stadionu 265, 293 01 Mladá Boleslav 10.6.2020
Bezpalec Marek Jiráskova 682/61, 293 01 Mladá Boleslav II 16.2.2021
Bílý Michal Zdislavy z Lemberka 346, 471 25 Jablonné v Podještědí 24.10.2019
Čechovský Jaroslav Obecní 173, 439 26 Libčeves 22.2.2021
Dolák Marek Husova 165/5, 602 00 Brno - Staré Brno 22.2.2021
ENVITON CZECH s.r.o. Za Dvorem 2283, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 22.1.2021
Hlušičková Ivana Československé armády 1665, 535 01 Přelouč 8.2.2021
Jambor Vlastimil Koněvova 1764/60, 130 00 Praha 3 - Žižkov 22.2.2021
Knol Šimon Újezd u Přelouče 68, 533 16 Újezd u Přelouče 22.2.2021
Knol Šimon Újezd u Přelouče 68, 533 16 Újezd u Přelouče 22.2.2021
Macháček Libor 9. května 82, 533 12 Chvaletice 8.2.2021
Macháček Libor 9. května 82, 533 12 Chvaletice 8.2.2021
Markovičová Ivana Bratří Venclíků 1073/8, 198 00 Praha 9 - Černý Most 22.2.2021
Navrátil Augustin Jaroslava Šípka 486, 273 03 Stochov 16.2.2021
Plachý Jiří Paní Zdislavy 304/15, 470 01 Česká Lípa 16.2.2021
Pokorný Martin Řídícího učitele Havla 71, 463 43 Český Dub II 16.2.2021
Presinszká Zdenka (dříve Zdeňka) nám. Soukenné 26/7, 460 07 Liberec III-Jeřáb 8.2.2021
Řípa Petr Chrudimská 50, 538 04 Prachovice 8.2.2021
Řípa Petr Chrudimská 50, 538 04 Prachovice 8.2.2021
Ryšlink Jiří Dukelská 11, 273 51 Braškov 22.2.2021
Štěpánek Vladimír Bosenská 556/25, 460 01 Liberec XI-Růžodol I 8.2.2021
Štěpánek Vladimír Bosenská 556/25, 460 01 Liberec XI-Růžodol I 8.2.2021
Vejrážka Václav Brniště 102, 471 29 Brniště 16.2.2021