Úřední deska

Příjem elektronických dat elektronickou podatelnou dle § 4, bodu 4kancelářského řádu

Elektronické adresy elektronické podatelny:

E-mailová adresa podatelny: podatelna@exekutormb.cz

Datová schránka: yiu6rt7

Datové formáty přijímaných dokumentů: Dle vyhlášky č. 194/2009 Sb. a příslušných novel.

Maximální přijímaná velikost jedné elektronické zprávy: 10 MB

Způsob přijímání zpráv na technickém nosiči dat: Příjem zpráv je možný na CD disku, DVD disku a USB disku.

Zástupce  exekutora v době dlouhodobé nepřítomnosti dle § 16 zákonač. 120/2001 Sb., exekučního řádu (nemoc, dovolená atd.): Mgr. Simona Kiselová,Exekutorský úřad Karviná, K.Śliwky 125/20, 733 01Karviná-Fryštát.

vše | A | B | Č | D | F | H | J | K | L | M | P | S | V

Adresát Adresa Datum posledního dokumentu
Absolonová Marie Havlíčkova 2262, 470 01 Česká Lípa 27.3.2019
Adamec Radek Náměstí svobody 2/2, 415 01 Teplice 12.4.2019
Adamec Radek Náměstí svobody 2/2, 415 01 Teplice 12.4.2019
Behrová Petra (dříve Dobrovská) Heyrovského 396/7, 779 00 Olomouc - Povel 12.4.2019
Behrová Petra (dříve Dobrovská) Heyrovského 396/7, 779 00 Olomouc - Povel 12.4.2019
Bergmannová Sandra Staroměstské náměstí 24/15, 293 01 Mladá Boleslav I 12.4.2019
Boušková Kateřina Komenského náměstí 61, 293 01 Mladá Boleslav I 18.3.2019
Bratek Jan Vysoká 91, 793 99 Vysoká 12.4.2019
Čapková Ivana Nám. 30. června 508, 289 24 Milovice-Mladá 12.4.2019
Čech Vlastimil Příkrý 70, 513 01 Příkrý 24.4.2019
Dorociak Peter Tatobity 144, 512 53 Tatobity 24.4.2019
Fiala Břetislav Revoluční 164, 471 27 Stráž pod Ralskem 12.4.2019
Fiala Břetislav Revoluční 164, 471 27 Stráž pod Ralskem 12.4.2019
Filová Marie Bezručova 1055, 511 01 Turnov 28.3.2019
Filová Markéta Bezručova 1055, 511 01 Turnov 24.4.2019
Horňák Michal Růžek 13, 463 31 Nová Ves 12.4.2019
Horňák Michal Růžek 13, 463 31 Nová Ves 12.4.2019
Janů Milan Kladruby nad Labem 110, 533 14 Kladruby nad Labem 12.4.2019
Janů Milan Kladruby nad Labem 110, 533 14 Kladruby nad Labem 12.4.2019
Jebavý Jakub 5. května 399, 511 01 Turnov 24.4.2019
Kamiš Jiří Železničářská 922/17, 400 03 Ústí nad Labem - Střekov 12.4.2019
Klofáč Radek Vilantice 7, 544 01 Dvůr Králové nad Labem 12.4.2019
Klofáčová Hana (dříve Orlíčková) Vilantice 7, 544 01 Vilantice 12.4.2019
Knol Jaromír Újezd u Přelouče 68, 533 16 Újezd u Přelouče 12.4.2019
Knol Jaromír Újezd u Přelouče 68, 533 16 Újezd u Přelouče 12.4.2019
Kubínek Vratislav náměstí T. G. Masaryka 600, 468 51 Smržovka 20.3.2019
Kuchár Rastislav Josefodolská 62, 293 01 Mladá Boleslav-Debř 12.4.2019
Kurák Jan Čistá 195, 294 23 Čistá 28.3.2019
Kurák Jan Čistá 195, 294 23 Čistá 24.4.2019
Kurák Jan Čistá 195, 294 23 Čistá 24.4.2019
Laskoš Petr Husovo náměstí 23/1, 289 22 Lysá nad Labem 12.4.2019
Laskoš Petr Husovo náměstí 23/1, 289 22 Lysá nad Labem 17.4.2019
Makula Petr Okrouhlá 36, 473 01 Okrouhlá 12.4.2019
Matoušková Jitka Mezibranská 150, 464 01 Frýdlant 12.4.2019
Mikesková Vladimíra Nám. Míru 1, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm 12.4.2019
Mitráš Josef Jeníkovice 25, 503 46 Jeníkovice 12.4.2019
Mitráš Josef Jeníkovice 25, 503 46 Jeníkovice 12.4.2019
Peřinová Michaela Horovo náměstí 1420/4, 180 00 Praha 8 - Libeň 25.3.2019
Pirkl Zdeněk Okružní 303, 562 01 Ústí nad Orlicí 12.4.2019
Pirklová Ilona Okružní 303, 562 01 Ústí nad Orlicí 12.4.2019
Smola Jakub Masarykovo náměstí 1/6, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 27.3.2019
Sobčák Jan Tupolevova 713, 199 00 Praha 9 - Letňany 24.4.2019
Sobčák Jan Tupolevova 713, 199 00 Praha 9 - Letňany 24.4.2019
Špaček Jan Bratronice 22, 294 42 Smilovice 12.4.2019
Špaček Jan Bratronice 22, 294 42 Smilovice 12.4.2019
Štajer Jan Jana Palacha 1107, 293 01 Mladá Boleslav II 12.4.2019
Štandera Pavel Jívanská 647/10, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice 12.4.2019
Štandera Pavel Jívanská 647/10, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice 12.4.2019
Stehlík Vladimír, MVDr. Hronětická 237, 289 21 Kostomlaty nad Labem 12.4.2019
Štěrba Jaroslav Stračov 2, 503 14 Stračov 12.4.2019
Štěrba Jaroslav Stračov 2, 503 14 Stračov 12.4.2019
Stojka René Ohrazenická 170, 530 09 Pardubice-Polabiny 12.4.2019
Stojka René Ohrazenická 170, 530 09 Pardubice-Polabiny 12.4.2019
Švehlová Eva (dříve Plíhalová) Osvobození 470, 471 14 Kamenický Šenov 12.4.2019
Svoboda Jan náměstí Republiky 1065, 293 01 Mladá Boleslav III 28.3.2019
Vaněk Břetislav Opolany 68, 289 07 Opolany 15.4.2019
Vaňková Šárka Opolany 68, 289 07 Opolany 15.4.2019
Verner Michal Palackého náměstí 28, 294 41 Dobrovice 12.4.2019
Veselá Marta Dlouhá 2452/22, 470 06 Česká Lípa 24.4.2019
Veselá Marta Dlouhá 2452/22, 470 06 Česká Lípa 24.4.2019