Úřední deska

Příjem elektronických dat elektronickou podatelnou dle § 4, bodu 4kancelářského řádu

Elektronické adresy elektronické podatelny:

E-mailová adresa podatelny: podatelna@exekutormb.cz

Datová schránka: yiu6rt7

Datové formáty přijímaných dokumentů: Dle vyhlášky č. 194/2009 Sb. a příslušných novel.

Maximální přijímaná velikost jedné elektronické zprávy: 10 MB

Způsob přijímání zpráv na technickém nosiči dat: Příjem zpráv je možný na CD disku, DVD disku a USB disku.

Zástupce  exekutora v době dlouhodobé nepřítomnosti dle § 16 zákonač. 120/2001 Sb., exekučního řádu (nemoc, dovolená atd.): Mgr. Simona Kiselová,Exekutorský úřad Karviná, K.Śliwky 125/20, 733 01Karviná-Fryštát.

Typ souboru Soubor Velikost
soubor typu "pdf" Oznámení a výzva pro přihlášené věřitele č.j. 172 Ex 778/13-76, vyvěšeno 31. 7. 2019 127.9 kB
soubor typu "pdf" Usnesení o příklepu 172 Ex 778/13-75 Vasylyna Korol, vyvěšeno 31. 7. 2019 217.7 kB

vše | B | Č | D | H | J | K | M | R | Š | T | V | Ž

Adresát Adresa Datum posledního dokumentu
Banda Roman Plovární 1721/24, 301 00 Plzeň - Jižní Předměstí 20.8.2019
Bočan Josef nám. Komenského 1, 277 13 Kostelec nad Labem 16.8.2019
Čipčala Milan U Stadionu 237, 533 12 Chvaletice 16.8.2019
Čipčala Milan U Stadionu 237, 533 12 Chvaletice 16.8.2019
Ciprová Dana Sokolská 390/22, 460 01 Liberec I-Staré Město 16.8.2019
Daňo Vladislav Dobrovická 34, 294 73 Brodce 8.8.2019
Draškovič Jozef Pernštýnské náměstí 1, 530 02 Pardubice-Staré Město 16.8.2019
Draškovič Jozef Pernštýnské náměstí 1, 530 02 Pardubice-Staré Město 16.8.2019
Hanzlík David Pivovarská 2769/3, 746 01 Opava-Předměstí 23.7.2019
Hanzlík David Pivovarská 2769/3, 746 01 Opava-Předměstí 16.8.2019
Jano Marek Palackého 827, 293 01 Mladá Boleslav II 16.8.2019
Jindrák Tomáš Boloňská 478/1, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy 16.8.2019
Jindráková Blanka Boloňská 478/1, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy 16.8.2019
Kudíková Alžběta Kpt. Jaroše 31/6, 434 01 Most 16.8.2019
Kudíková Alžběta Kpt. Jaroše 31/6, 434 01 Most 16.8.2019
Kumpošt Václav Bukovany 154, 257 41 Bukovany 16.8.2019
Kupf Jan Sluneční stráň 845/8, 460 15 Liberec XV - Starý Harcov 16.8.2019
Kupf Jan Sluneční stráň 845/8, 460 15 Liberec XV - Starý Harcov 16.8.2019
Makula Petr Okrouhlá 36, 473 01 Okrouhlá 21.8.2019
Mitráš Josef Jeníkovice 25, 503 46 Jeníkovice 16.8.2019
Mitráš Josef Jeníkovice 25, 503 46 Jeníkovice 16.8.2019
Rydval Pavel Husova 82, 513 01 Semily 20.8.2019
Šnajdr Roman Masarykovo náměstí 40, 547 01 Náchod 16.8.2019
Šnajdrová Ivana (dříve Pavlíčková) Táborská 531, 512 51 Lomnice nad Popelkou 16.8.2019
Steiner Petr Přepeře 229, 512 61 Přepeře 16.8.2019
Štoček Petr Československé armády 1507/16, 470 01 Česká Lípa 16.8.2019
Svobodová Martina Antonína Dvořáka 335, 511 01 Turnov 16.8.2019
Tichý Josef Průběžná 11, 250 66 Zdiby – Veltěž 16.8.2019
Tomíčková Stanislava Komenského náměstí 61, 293 01 Mladá Boleslav I 16.8.2019
Turnová Irena Gagarinova 759/33, 460 06 Liberec VI-Rochlice 20.8.2019
Vejrážka Václav Brniště 102, 471 29 Brniště 21.8.2019
Vejrážka Václav Brniště 102, 471 29 Brniště 21.8.2019
Vítek Jaroslav nám. Dr. E. Beneše 1/1, 460 01 Liberec I-Staré Město 16.8.2019
Zedníková Petra nám. Dr. E. Beneše 1/1, 460 01 Liberec I-Staré Město 16.8.2019
Živnůstka Petr Náměstí Přemyslovců 163/20, 288 02 Nymburk 16.8.2019